TRAVIAN : ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ μελών της Εθνικής Ελλάδος Travian
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς Ήρθατε στο forum της Εθνικής Ελλάδος του travian :)

 

 Ας γνωριστούμε καλύτερα

Πήγαινε κάτω 
+70
Pan8iras
Νomiki
APXONTAS
HLEKTRA
FallHeiss
Summerlander
giorgio
KAIZER74
pinezas
kostas octavia
SaaS
Solinopedo
Juanito
vetaga
firehawk
Jake_GR
volman
ovagos
ChronisT
cayman_island
digiannaki
bolero
siopilatis7
paparap
avatar-nemea
farditsis
mpamphs floo
kikoto
rythian
sikelos
portiero
oddy17-0
Nationalist
tzekou
mace287
SaS
Charonte
Sunset
ChristosRod
el malo
TERMINATOR
globalklima
Aristos
io maria
stavros-mgl (509 km)
Jailbait
soupia
sw1jrs
soch
Dark Knight
loutsos
papajim7
davelis
demi-shadow
Nekromantis
ARISKAT123
AlfaCentaurus
βασιλης-lord of horror
GNR13
colisied
comatrix
DimAth
ifalos
sofia
glafkos
molok
black.s
lakisglukoulis
OmbladonNA
asoee
74 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
bolero
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουν 25, 2010 9:13 pm

hello

me lene gianni

kai exo paiksi s2 os bolero stin symmaxia AOW© prohn avatar prohn matrix :P

kalos sas vrika :)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
digiannaki
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 26, 2010 1:47 am

Γεια σας κι από μένα. Γιάννης ονομάζομαι και έχω παίξει μόνο τον προηγούμενο server 1. Ήμουν στους Immortals με το όνομα digiannaki. Ξεκίνησα και τον καινούργιο server 1 με το όνομα Lord_Montagu αλλά με εξιτάρει περισσότερο η ιδέα μιας ελληνικής ομάδας σε διεθνή server!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cayman_island
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Leonberg

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 26, 2010 5:07 am

Hello και από εμένα παιδιά λένε Δημήτρη και εχω παίξει 2 φορές στον server 1 παντα με τους Immortals βέβαια με όνομα Cayman_Island
αυτή την στιγμή έχω κάνει λογαριασμό και πάλι στον server 1 με το ίδιο όνομα

Περιμένω και εγώ τον Σεπτέμβρη να ξεκινήσουμε μαζί στον com
Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 534987
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ChronisT
Legionnaire
Legionnaire
ChronisT


Αριθμός μηνυμάτων : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 22/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουν 26, 2010 4:24 pm

Χαιρετώ όλα τα αδέλφια,

είμαι ο Θοδωρής, έχω παίξει πολλούς servers, μόνο .com, ποτέ .gr, γιατί δεν μου αρέσουν οι μεταξύ μας τσακωμάρες...
Παίζω πάντα ως ChronisT και με τον DimAth κ τα άλλα αδέλφια έχουμε στήσει σε com servers την HELLAS, μεγαλύτερη ίσως ελληνική συμμαχία σε com μέχρι στιγμής.

Ιδιαίτερη τιμή, που θα ξαναβρεθώ πάλι με DimAth και τα άλλα αδέλφια, με τα οποία έχουμε κρατήσει το ελληνικό travian gaming ψηλά στους international servers.

Utmost Respect,

ChronisT
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ovagos
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 23/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 30, 2010 4:15 pm

με λενε βαγγελη (ovagos ή vasal) κ εχω μετανοιωσει που ημουν στους gr τα τελευταια 2 χρονια... οι gr με ξενερωσαν κ απο το travian με τις κακομοιριες τους
τελικα ηταν καλυτερα παλιοτερα στους com με τον θοδωρη
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asoee
Clubswinger
asoee


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουν 30, 2010 4:33 pm

ovagos έγραψε:
με λενε βαγγελη (ovagos ή vasal) κ εχω μετανοιωσει που ημουν στους gr τα τελευταια 2 χρονια... οι gr με ξενερωσαν κ απο το travian με τις κακομοιριες τους
τελικα ηταν καλυτερα παλιοτερα στους com με τον θοδωρη

kathe server exei ta thetika tou kai ta arnitika tou. To arnitiko tou gr to aneferes. To megalo thetiko omws pou den eipes einai oti gnwrizeis pio poli neo kosmo sinantieste exw katastrwnete sxedia mazi ktlp. Genika denese perissotero me atoma kai apokta allo endiaferon to paixnidi afou estw kai me tis gnwstes se olous mas kontres ,pou oi pio polles thelw na pistevw einai meros tou paixnidiou kai oxi kati parapanw, se kanei to game na min paratas to account kai na to paleveis mexri telos oxi opws simvenei kata koron stous com afou oloi exoun pleon koino skopo.
H prospatheia auti pou kanoume edw pistevw exei ta thetika kai twn 2 server, kathws kai den iparxei logos na tsakwnomaste alla kai tha dethoume san omada exontas ena koino skopo kai vgenontas eksw ktlp. To mono arnitiko pou vlepw einai oti thelei para poli organwsi kai para poli douleia apo tous ypeuthinous. San stoxo exoume thesi prwton tin ekatharisi tou tetartimoriou kai na min paroume kanena mi ellina sti simaxia kai na proxwrisoume mexri telous tou server an ginete monoi mas i na doume simaxies sta ww. Gia na ginei auto theloume 500 accounts. H organwsi apo oti katalavenete oloi sas gia na mporei na leitourgisei i omada euxarista kai na mi valtwsoun kapoia atoma thelei an exoume 9 simaxies 5 atoma se kathe simaxia, dld sinolo 45 ta opoia na exoun sigkekrimenes armodiotites. Ekei pou thelw na kataliksw einai sto gegonos oti prepei na skeftoume kai na kanoume protaseis organwsis tis simaxias enos format to opoio na einai stin arxi ksekatharo apo olous me sigkekrimenous kanones prin tin enarksi tou server to opoio fisika tha psifistei apo olous mas gia na min iparxei kai i paramikri iponoia kapelomatos tis prospatheias apo liga atoma. Meta to telos tis psifoforias tou onomatos tha prospathisoume na vgaloume ena format simaxias kathws ola prepei kata ti gnwmi mou to pio megalo pososto na einai etoima prin tin enarksi tou server kai ennow to xwrismo twn wings poios kai pou. Gia auto gia na mi grafoume ta idia kai ta idia atoma sto thema organwsis kalo einai na akoustoun kai alles apopseis wste na mporesoume na tis sindiasoume oles kai na vgaloume ena kalo apotelesma. Tin organwsi pou prospathoume na kanoume edw kai na efarmosoume tha einai kata poli perissotero i kaliteri organwsi ever ellinikis simaxias akoma kai apo tis pio organwmenes twn gr servers kai euelpistoume na piasoume ta ipsila standar twn com simaxiwn kai gt oxi na tis kseperasoume.
Sorry an sas kourasa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volman
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιουλ 01, 2010 12:19 am

Καλησπέρα παιχτούρες.

Μέσα για τον com.

Ελπίζω τα παιδιά που δημιούργησαν το φορουμ να μας ειδοποιήσουν όταν ξεκινήσει και ο επόμενος server.

Για 3.6 έκδοση το βλέπετε;

Στον αρχικό σ4 έπαιξα για 7-8 μήνες ως volman.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jake_GR
Legionnaire
Legionnaire
Jake_GR


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιουλ 01, 2010 8:50 pm

kalispera, legome dimitris epeksa me ton nickname Jake_GR ston gr2 pou teliose tora.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asoee
Clubswinger
asoee


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Ιουλ 01, 2010 11:04 pm

volman έγραψε:
Καλησπέρα παιχτούρες.

Μέσα για τον com.

Ελπίζω τα παιδιά που δημιούργησαν το φορουμ να μας ειδοποιήσουν όταν ξεκινήσει και ο επόμενος server.

Για 3.6 έκδοση το βλέπετε;

Στον αρχικό σ4 έπαιξα για 7-8 μήνες ως volman.

Ναι πλεον οι σερβερ που ανοιγουν ειναι Τ3.6. Το μονο που δεν εχουν οι σερβερ του com ειναι περιορισμος επιθεσεων στη πλατεια συνελευσης.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
volman
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 30/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:42 am

Περί τις 20 Ιούλη βλέπω να ξεκινάει ο 9.

Γιατί τόσο γρήγορα η συνάντηση;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
asoee
Clubswinger
asoee


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 02, 2010 4:45 am

volman έγραψε:
Περί τις 20 Ιούλη βλέπω να ξεκινάει ο 9.

Γιατί τόσο γρήγορα η συνάντηση;

emeis tha mpoume ston epomeno apo ton 9. e gia na gnwristoume kalitera exalou o augoustos einai nekros minas gia mas tous ellines Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 534987 Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 534987 Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 534987
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
firehawk
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Ιουλ 03, 2010 9:44 pm

Καλησπέρα σας. Με λένε Θεολόγο... έχω παίξει στους servers gr1, gr2 ως openminded και τώρα στον gr4 ως firehawk.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
vetaga
Legionnaire
Legionnaire
vetaga


Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 25/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΔευ Ιουλ 05, 2010 7:22 pm

geia se ollous kai mpravo gia tin protovoulia sas
eimai 0 kyriakos kai epeksa ston S2 san vetaga stin symahia ton devilz
eho apoktisei megali empireia idika stin katanalosi catas.....
eho faei apo tous perisoterous ston s2 .( me sympathousan idietera oi antipaloi kai opote ihan kefia ollo kai kati estelnan - Na einai kala ta pedia .... lol lol lol ) enoeite oti den kratame kakia Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 269523
en kataklidi theoro oti stin geusi uperteroun ton romeon ..alla genika prokaloun varistomahia..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Juanito
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 01/07/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουλ 11, 2010 2:27 pm

Kalimera se olous

Eimai o Giannis kai eimai kala !!
Exw paijei se pollous comx/aux/ukx/ kai enan mono grx synolika se 5 xronia

Den eimai idiaitera energos sto forum opote oti thelete email sto
vrettosj@yahoo.com

Exoume kanenan apo EEX ??
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Solinopedo
Legionnaire
Legionnaire
Solinopedo


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Ιουλ 11, 2010 4:38 pm

Γεια σε ολους, ειμαι η Ζωή μενω στο Συδνευ Αυστραλιας και εχω παιξει τον πρωτο Σ4, Σ1, Σ2 και Σ4 τωρα παλι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SaaS
Legionnaire
Legionnaire
SaaS


Αριθμός μηνυμάτων : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 17/06/2010
Ηλικία : 51
Τόπος : ΑΘΗΝΑ

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠαρ Ιουλ 16, 2010 9:54 pm

Γειάς σας και απο εμένα .Είμαι ο Κώστας και είμαι καλά..μάλλον :).Παιζω αρκετά χρόνια αυτό το παιχνίδι σε speed ,com και gr(το έκανα και αυτό το λάθος) .Το να ενωθούνε οι πολλές ελληνικές συμμαχίες των gr server και να κατέβουν ως μία σε com σίγουρα είναι κατι που σε εξιτάρει οπότε να μαι και εγω.
k-force ,saliampourdas ,kalikantzaros είναι τα nickname με τα οποία εχω παίξει πάντα πιστός πολεμιστής της EEX.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kostas octavia
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 21, 2010 2:55 am

γεια σας ειμαι ο κωστας ειμαι απο θεσσαλονικη και γουσταρο τραβιαν ελπιζω να κανουμε καλη ομαδα και να παμε καλα.. Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 687817
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pinezas
Legionnaire
Legionnaire
pinezas


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 27/06/2010
Ηλικία : 63
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - ΑΜΦΙΛΟΧΙΑ

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Ιουλ 21, 2010 11:45 pm

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΑΙΞΕΙ ΣΤΟΝ S1 ΜΕ ΤΟ ΟΝΟΜΑ METOIKOS ΚΑΙ ΣΤΟΝ S2 ME TO ΟΝΟΜΑ PINEZAS
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
KAIZER74
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΤετ Αυγ 25, 2010 7:30 am

kalhmera me lene BABI
kai paizo stoys server 1,4,speed kai ston aggliko com2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
giorgio
Legionnaire
Legionnaire
giorgio


Αριθμός μηνυμάτων : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 01/10/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΣαβ Οκτ 02, 2010 8:01 pm

Γεια σας είμαι ο Γιώργος και έχω παίξει S1 &S3 gr
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Summerlander
Legionnaire
Legionnaire
Summerlander


Αριθμός μηνυμάτων : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2010
Τόπος : Naxos

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Οκτ 10, 2010 3:52 pm

Edw eimai!!! Gia osous me xeroun, leipoun oi geroi ap ti Sarakosti? Staria reeeeee....
Summerlander/Silence
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.naxos-summeland.com
FallHeiss
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 24/06/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΤρι Οκτ 12, 2010 4:46 pm

ΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!! Χαιρετε κυριες δεσποινιδες και κυριοι.
Ειμαι ο Στεργιος απο Λαρισα, εχω παιξει στον s.3 classic ως μελος της πιο φανταστικης τρελοπαρεας του server, της E~R.T.F
(αργοτερα η παρεα μεγαλωσε σε αριθμο και...τρελα με τα παιδια απο τους Ατλαντες). Η προσπαθεια που γινεται εδω βλεπω οτι εχει μεγαλη ανταποκριση και πολλα συγχαρητιρια στα παιδια που καταφεραν να οργανωσουν την ολη κατασταση. Με χαρα βλεπω οτι θα συμμετασχουν παλιοι συμμαχοι και αντιπαλοι και φυσικα δεν θα μπορουσα να λειψω κι εγω.
ΠΑΜΕ ΔΥΝΑΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!! ΕΧΟΥΜΕ ΤΙΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ SERVER!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
HLEKTRA
Legionnaire
Legionnaire



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2010

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Ας γνωριστούμε καλύτερα    Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Οκτ 24, 2010 2:38 am

Kalhspera, eimai h Katerina apo 8essalonikh
exw paixei se s1,s5 kai ston s4 pou trexei twra.
Kalo paixnidi se oloys
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
APXONTAS
Legionnaire
Legionnaire
APXONTAS


Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 24/10/2010
Ηλικία : 56
Τόπος : KALLITHEA ATTIKIS

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΠεμ Οκτ 28, 2010 5:56 am

Gia sas Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 269523

Legomai Konstantinos kai exo peksei ston s1 os ktakakis, ston s5 & s4 "Jacques Mesrine"

ston COM tha legomai TAKAKIS tha me perasoun gia kinezo kai go fisika tha to pexo kinezos Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 687817 Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 534987

Efaga 3 xronia apo tin zoi mou sto GR kai den skopevo ta ta kano 4 Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 687817

Den exo ksanapaiksei se COM alla ta dedomena pou exo lene oti tha pexo epitelous TRAVIAN xoris psyxologika kai SPY Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 70213

Mas efxomai kalo kai dynato game!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Νomiki
Legionnaire
Legionnaire
Νomiki


Αριθμός μηνυμάτων : 7
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2010
Ηλικία : 53
Τόπος : ΡΟΔΟΣ

Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ας γνωριστούμε καλύτερα   Ας γνωριστούμε καλύτερα - Σελίδα 3 EmptyΚυρ Οκτ 31, 2010 9:34 pm

Γεια σας. Είμαι η Νομική απο Ρόδο και παιζω travian περίπου 3 χρονια. s2 2 φορες /s4 2 φορές/ ...μισο 5 και τωρα 3grx Εχω παιξει σαν Νομική σαν Nomiki η ky και σαν Pinokio. και για να προλάβω την ερώτηση που μου κάνουν όλοι είναι το όνομα μου και όχι η δουλειά μου!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Ας γνωριστούμε καλύτερα
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
TRAVIAN : ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ :: Καλώς Ήρθατε :: Καλώς Ήρθατε-
Μετάβαση σε: