TRAVIAN : ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


Φόρουμ μελών της Εθνικής Ελλάδος Travian
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση
Καλώς Ήρθατε στο forum της Εθνικής Ελλάδος του travian :)

 

 Διαχωρισμος Wings

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
asoee
Clubswinger
asoee


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Ημερομηνία εγγραφής : 13/06/2010
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα

Διαχωρισμος Wings Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Διαχωρισμος Wings   Διαχωρισμος Wings EmptyΣαβ Ιουλ 17, 2010 12:41 am

Αρχισε η διαδικασια διαχωρισμου των μελων του φορουμ σε παρεοwing. Η διαδικασια πρεπει να εχει ολοκληρωθει μεχρι τις 22 Ιουλιου ωστε να γινουν στη συνεχεια εκλογες σε καθε wing για wing leader kai na exουμε τελειωσει μεχρι την 1 Αυγουστου. Αυτο που θελω απο σας ειναι το εξης:

Α. Να κοιταξετε το memberlist [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Β. Αν δειτε γνωστους που θελετε να ειστε μαζι στο ιδιο wing να μου στειλετε η e-mail η μεσω skype η μεσω forum με ποιυς θελετε να ειστε.

Γ. Αν ειστε μεγαλη παρεα 10+ ατομα και θελετε να παιξετε ολοι μαζι τοτε μου λετε ολα τα ονοματα. Οι παικτες που παιζουν θεωρουνται αυτοι που εχουν κανει εγγραφη στο forum. Αρα
πειτε στους φιλους σας που θα παιξουν να κανουν μια εγγραφη μεχρι τις 22 Ιουλιου.

Δ. Αν θελετε να παιξετε ξυλο και να μεινετε στο κεντρικο 100Χ100 (0.0-100.100) τοτε πρεπει να ξερετε οτι εκει θα ειναι το μονο wing που δε θα ειναι παρεοwing, τα 15αρια δε θα ειναι καλα αφου θα ειναι υπαρχουν εκει 100-120 μελη μας, ομως δε θα τα χρειαζεστε και τοσο αφου δε θα πατε για να φτιαξετε hammer αλλα να παιζετε μονο ξυλο. Προυποθεση για να μπειτε εκει να ειστε επιθετικοι και να ειστε πανω απο 12 ωρες online (καλο ειναι να εχετε και συμπαικτη).

Συνοψιζοντας θελω απο σας ενα μηνυμα για να μου κανετε πιο ευκολη τη ζωη :p που να λεει τα παρακατω.
Αν θα μπειτε παρεα η οχι, με ποιους θα μπειτε, αν θα κατσετε κεντρο η οχι, και αν δεν εχετε κανενα γνωστο και θελετε να πατε μακρυα μου λετε τη φυλη θα παρετε.

ΥΓ Σε πολλους ερχονται τα email που στελνουμε και πηγαινουν στα spam mark as safe το mail του forum ωστε να σας φτανουν κατευθειαν στο inbox

ΤΡΟΠΟΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
e-mail: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
skype: nikos198702
forum: asoee
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Διαχωρισμος Wings
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ WINGS

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
TRAVIAN : ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ :: Επίσημες ανακοινώσεις και διαγωνισμοί :: Επίσημες ανακοινώσεις-
Μετάβαση σε: